milli bayram dini bayram

potasyum'dan gelen istek üzerine milli ve dini bayramların arasındaki farkı ve milli bayramların birbiri arasındaki farkı bugün anlatıyorum.

efendim durum şudur. dini bayramlar hakkında asla resim çizmedik. bu yüzden kendilerini çok severiz. bunların özelliği budur yani.

milli bayramların birbirleri arasındaki farkıysa resimle anlatmak istedim.
bakınız birinci tablo bu;
bu resim klasik 23 nisan resmidir. dünya üzerinde yayılmış olan çocukların sadece kafası görünse de olur. kız çocukların kafası illa yana dönük olmalıdır hafif, yoksa saçlarıının arkadan bağlı olduğu anlaşılmaz. erkek çocukları istedikleri gibi durabilirler.

ikincisiyse şu;
19 mayıs resimlerndeyse çocuklarımız büyümüş sporcu olmuşlardır ancak aradaki kesin fark şudur ki bunların hepsi türktür. bayrakları artık devasa boyutlarda taşıdıklarından kırmızı boyamızı bitirmemek amacıyla ellerine çizmez öyle arkada uygun bi yerlere yerleştiririz. kızların sayısı daha az olmalıdır çünkü meme çizerken biz de türk bayrağı kadar kızarıyoruzdur.

29 ekim içinse 19 mayıs için çizdiğimiz resmi götürüp öğretmenimize gösterebiliriz. arada belirgin bi fark yok.

özet geçmek gerekirse, 23 nisan çocuklu olan, 19 mayıs gençli olan. 2 ve 3 sayılarının toplamı 1 ve 9 un toplamından daha küçük. burdan da çıkarılabilir yani. ilkokuldayken bulsaydım bu yöntemi örtmenden dayak yemezdim.

not: isteyen çocuklar resimlerimi yazdırıp örtmenim pcde çizdim falan diyebilirler yani. aaa hatta ben vakıf kuriim 'çocuklara bayram resmi çizin gönderin hayatları kurtulsun' sloganlı. evet evet.

estafirildak, 19.05.2005